K'nex Türkiye Knex Clock Work Roller Coaster Building Set 15406 Thrill Rides (Motorlu) 305 Parça

299,99 TL
18% KDV Dahildir
Marka: KNEX
Ürün Kodu: KNEX-CLOCK-WORK-ROLLER-COASTER-15406
Stok Durumu: 3
Miktar:

K'nex Türkiye Knex Clock Work Roller Coaster Seti 305 Parça Thrill Rides Building Set Motorlu 15406

Orijinal K'nex Roller Coaster setleri K'nex Türkiye sitemizde! K'nex Clock Work Roller Coaster Thrill Rides (Motorlu) Knex 15406 karşınızda.. K'nex Thrill rides serisinin yapımı kolay K'nex ile harikalar yaratmaya yeni başlayanlar için tasarlanmış, motorlu 305 parçadan oluşan giriş seviyesi bir roller coaster inşa etmenizi olanaklı kılabilecek bir K'nex Building set.. 

K'nex Clock Work Roller Coaster seti ile zaman artık sizin elinizde.. Hem K'nex Clock Work Roller Coaster Seti Thrill Rides (Motorlu) oyuncağınızı kurarken de  oynerken de zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız, favori en sevdiğiniz Knex setlerinize bir yenisi daha ekleniyor! K'NEX Clock Work Roller Coaster Seti (Motorlu) Thrill Rides 15406 'nın inşasını tamamladığınızda 81 cm yüksekliğe ulaşmaktadır, roller coaster da her bir turda araç raylar üzerinde yaklaşık 4 m lik bir mesafe katetmektedir.
 K'nex oyuncakları nerede satılır, Knex Clock Work Roller Coaster seti en ucuzu K'nex Türkiye'de.. Knex Clock Work Roller Coaster satın almak için ne bekliyorsunuz?

Yorum Yap

Adınız:

Yorumunuz:

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü İyi

Doğrulama kodunu giriniz:

Benzer Ürünler