K'nex Knex Kinex Thrill Rides Big Ball Factory Building Set 52443 3152 Parça Motorlu Oyuncak

2.249,99 TL
18% KDV Dahildir
Marka: KNEX
Ürün Kodu: KNEX-BIG-BALL-FACTORY
Stok Durumu: 4
Miktar:

K'nex Knex Kinex Thrill Rides Big Ball Factory Building Set 52443 3192 Parça Motorlu Oyuncak

Karşınızda K'nex markalı building setlerden en devasa en sıradışı en eğlencelilerinden K'nex Knex Thrill Rides Big Ball Factory Building Set K'nex Model 52443.. K'nex Thrill Rides Big Ball Factory 52443 K'nex koleksiyonerlerine ve severlerine özel.. Tam tamına 3152 parçadan oluşmaktadır.. Ayrıca motoru mevcuttur.. Knex Thrill Rides Big Ball Factory İnşa edildiğinde 122 cm bir yani 1 metre 22 cm dev boyuyla heybeti karşısında hayran kalacaksınız.. K'nex markalı building setlerin Türkiye de en fazla parçalı olan modelidir.  

K'nex Thrill Rides Big Ball Factory Building Set 52443 K'nex firmasının 20 yıldan uzun süre önce ürettiği nostaljik ilk dev yapı inşa oyuncağı setlerinin günümüz uyarlamasıdır.. K'nex Big Ball Factory ile birlikte 4 top gelmektedir. K'nex setinizi inşa ettiğinizde bu 4 topun 5 farklı yolu nasıl takip etitğini izleyip eğlencenize eğlence katabilirsiniz.. Bununla birlikte kutu içerisinden çıkan orijinal k'nex motoru k'nex thrill rides big ball factory setinizle etkileşime sokup topların  otomatik harekt ettirilmesi görsel şölenine tanık olabilirsiniz.. K'nex Türkiye sitesi olarak bu çok eşsiz nadide koleksiyonluk özel seri K'nex Knex Thrill Rides serisinin en gözde building seti K'nex Big Ball Factory 52443 ürününü cazip fiyatı ile satın alabilirsiniz.. K'nex Türkiye de satılan K'nex modellerinin hepsi orijinal lisanslı ürünlerdir. K'nex nereden alınır Knex nrede satılır sorusunun cevabı sitemizde.. K'nex Knex Thrill Rides Big Ball Factory Building Set 52443 en uygun fiyatı ile satın almak için faha ne bekliyorsunuz?

K'nex Thrill Rides Big Ball Factory Building set 52443 ile isterseniz devasa bir Ferris Wheel dönem dolap modeli yapmanızda mümkün!  

Yorum Yap

Adınız:

Yorumunuz:

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü İyi

Doğrulama kodunu giriniz:

Benzer Ürünler